HAKKIMIZDA


      Şirketimiz 31.12.2007 tarihinde, Şekerzade Eğitim, Turizm, İthalat& İhracat, Ticaret Ltd. Şti. adıyla kurulmuş olup, 01.01.2008 tarihinde bünyesine Özel Şekerzade İngilizce Kursunu katmıştır. Özel Şekerzade İngilizce Kursu 26.07.2005 tarihinde Bahire Şekerzade tarafından kurulmuştur.

 

      Bahire Şekerzade, çalışma hayatına 1977 yılında, Konaklı Dershanesi’nde başlamıştır. 1980 yılında 2 yıl İngiltere’de kalmış, bu süre zarfında Londra’da bulunan Norwood College’de ‘’Proficiency Of English’’ kursuna katılıp eğitim bitimindeki sınavı başarı ile vermiştir. Türkiye’ye döndükten sonra 15 yıl Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Aydın Adnan Menderes Anadolu Lisesi’nde öğretmenlik ve Aydın Süleyman Demirel Anadolu Lisesi’nde İngilizce bölüm başkanlığı yapmıştır. 2000 yılında tekrar İngiltere’ye giderek Bournemouth ‘da ITTC’nin (International Teaching And Training Centre ) kursuna katılmış, Teaching Trainer sertifikasını alarak uluslararası öğretmen yetiştirme konusunda da uzmanlaşmıştır.


 

      Eğitim alanında İngilizce kursu olarak hizmet veren şirketimiz, uluslararası geçerliliği olan ve dünya genelinde tanınan ‘’St. Giles International dil okullarının Aydın şubesi olarak faaliyet gösterirken, İngilizce eğitimi desteklemek ve yurtdışı eğitim danışmanlığındaki alt yapısını daha da güçlendirerek bu faaliyetleri sürdürmek amacı ile “Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı’na, ’Work and Travel ‘’ danışmanlığını da katarak, 9 Mayıs 2012 tarihinde  “Oxford House College” dil okulu ile anlaşma imzalamıştır. Son olarak Mart 2016 itibarı ile de “F+U Academy of Language Heidelberg”dil okulu ile anlaşarak, uluslararası platformdaki bir dil okulunun daha Aydın şubesi olmuştur.

 

     Profesyonel danışmanlık hizmeti anlayışından ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

  

     İngilizce eğitimi destekleyici çalışmaların yanı sıra, Şekerzade Eğitim ve Danışmanlık Şirketi, alanında uzman ve deneyimli tercümanlar ile çeşitli alanlarda yeminli tercümanlık hizmetlerini de başarı ile sürdürmektedir.

 

 

     Kuruluşumuz kurulduğu ilk günden bu yana “deneyimli personel”, “profesyonel bakış açısı” ve “devamlılığı esas olan kaliteli eğitim” prensiplerinden vazgeçmeden hizmetlerine devam etmektedir. Şekerzade Eğitim ve Danışmanlık tüm bu faaliyet alanlarıyla, İngilizce ile ilgili her konuda akla gelen ilk isimdir. Kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeye de devam edecektir.
  


 

Adres:

 

Telefon & GSM:

Kurtuluş Mah. Adnan Menderes Blv.

Güneş Apt. No:46     Efeler / AYDIN

0 256 226 1577 - 0 542 576 2621

 

E-Posta: bilgi@sekerzade.com.tr

www.sekerzade.com.tr by FV

© 2014